Antalya Qopuz Energy Proton Neutron Şarj İstasyonları ve Fiyatları

Antalya ilindeki Qopuz Energy Proton Neutron şarj istasyonları, güncel fiyatlar ve konum bilgileri.

📍 1+ istasyon
🏙️ Antalya
Qopuz Energy Proton Neutron
🔄 Günlük güncelleme
🕐 Fiyat güncellemesi: 01.08.2026 04:00

Antalya'da Qopuz Energy Proton Neutron elektrikli araç şarj istasyonlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfada Antalya genelindeki Qopuz Energy Proton Neutron şarj noktalarını harita üzerinde görebilir, güncel AC ve DC şarj fiyatlarını inceleyebilir ve size en yakın istasyona yol tarifi alabilirsiniz. Qopuz Energy Proton Neutron, Türkiye'nin elektrikli araç şarj ağına katkıda bulunan operatörlerden biridir ve Antalya'da çeşitli lokasyonlarda hizmet vermektedir.

🗺️ İstasyon Haritası
İstasyonlar yükleniyor...
💰 Qopuz Energy Proton Neutron Güncel Fiyatlar
Şarj TipiFiyat (TL/kWh)
⚡ DC Hızlı Şarj 11.90 ₺/kWh
🔌 AC Normal Şarj 9.76 ₺/kWh

EPDK düzenlemesiyle güç kademesi kaldırıldı, tek tarife geçerli.

❓ Sık Sorulan Sorular
Antalya'da kaç tane Qopuz Energy Proton Neutron şarj istasyonu var?
Verilerimize göre Antalya'da 1+ Qopuz Energy Proton Neutron şarj noktası bulunmaktadır. Sayı sürekli artmaktadır.
Antalya'da Qopuz Energy Proton Neutron şarj ücreti ne kadar?
DC hızlı şarj 11.90 ₺/kWh'den başlamaktadır. Fiyatlar güç seviyesine göre değişir.
Şarj maliyetimi nasıl hesaplarım?
Ücretsiz şarj maliyet hesaplayıcımızı kullanarak aracınıza ve operatöre göre tam maliyeti görebilirsiniz.