Giresun Gel Dol Şarj İstasyonları ve Fiyatları

Giresun ilindeki Gel Dol şarj istasyonları, güncel fiyatlar ve konum bilgileri.

🏙️ Giresun
Gel Dol
🔄 Günlük güncelleme
🕐 Fiyat güncellemesi: 01.08.2026 04:00

Giresun'da Gel Dol elektrikli araç şarj istasyonlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfada Giresun genelindeki Gel Dol şarj noktalarını harita üzerinde görebilir, güncel AC ve DC şarj fiyatlarını inceleyebilir ve size en yakın istasyona yol tarifi alabilirsiniz. Gel Dol, Türkiye'nin elektrikli araç şarj ağına katkıda bulunan operatörlerden biridir ve Giresun'da çeşitli lokasyonlarda hizmet vermektedir.

ℹ️ Gel Dol operatörünün Giresun'da kayıtlı şarj istasyonu verimizde bulunmuyor. Gel Dol başka şehirlerde hizmet veriyor olabilir. Aşağıdan Giresun'daki diğer operatörleri veya Gel Dol'ın fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

📍 Giresun tüm istasyonlar ⚡ Gel Dol fiyatları
🗺️ İstasyon Haritası
İstasyonlar yükleniyor...
💰 Gel Dol Güncel Fiyatlar
Şarj TipiFiyat (TL/kWh)
⚡ DC Hızlı Şarj 11.99 ₺/kWh
🔌 AC Normal Şarj 9.99 ₺/kWh

EPDK düzenlemesiyle güç kademesi kaldırıldı, tek tarife geçerli.

❓ Sık Sorulan Sorular
Giresun'da kaç tane Gel Dol şarj istasyonu var?
Verilerimize göre Giresun'da 0+ Gel Dol şarj noktası bulunmaktadır. Sayı sürekli artmaktadır.
Giresun'da Gel Dol şarj ücreti ne kadar?
DC hızlı şarj 11.99 ₺/kWh'den başlamaktadır. Fiyatlar güç seviyesine göre değişir.
Şarj maliyetimi nasıl hesaplarım?
Ücretsiz şarj maliyet hesaplayıcımızı kullanarak aracınıza ve operatöre göre tam maliyeti görebilirsiniz.