İzmir Gerilim Enerji Şarj İstasyonları ve Fiyatları

İzmir ilindeki Gerilim Enerji şarj istasyonları, güncel fiyatlar ve konum bilgileri.

📍 18+ istasyon
🏙️ İzmir
Gerilim Enerji
🔄 Günlük güncelleme
🕐 Fiyat güncellemesi: 01.08.2026 04:00

İzmir'da Gerilim Enerji elektrikli araç şarj istasyonlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfada İzmir genelindeki Gerilim Enerji şarj noktalarını harita üzerinde görebilir, güncel AC ve DC şarj fiyatlarını inceleyebilir ve size en yakın istasyona yol tarifi alabilirsiniz. Gerilim Enerji, Türkiye'nin elektrikli araç şarj ağına katkıda bulunan operatörlerden biridir ve İzmir'da çeşitli lokasyonlarda hizmet vermektedir.

🗺️ İstasyon Haritası
İstasyonlar yükleniyor...
💰 Gerilim Enerji Güncel Fiyatlar
Şarj TipiFiyat (TL/kWh)
⚡ DC Hızlı Şarj 10.90 ₺/kWh
🔌 AC Normal Şarj 8.90 ₺/kWh

EPDK düzenlemesiyle güç kademesi kaldırıldı, tek tarife geçerli.

❓ Sık Sorulan Sorular
İzmir'da kaç tane Gerilim Enerji şarj istasyonu var?
Verilerimize göre İzmir'da 18+ Gerilim Enerji şarj noktası bulunmaktadır. Sayı sürekli artmaktadır.
İzmir'da Gerilim Enerji şarj ücreti ne kadar?
DC hızlı şarj 10.90 ₺/kWh'den başlamaktadır. Fiyatlar güç seviyesine göre değişir.
Şarj maliyetimi nasıl hesaplarım?
Ücretsiz şarj maliyet hesaplayıcımızı kullanarak aracınıza ve operatöre göre tam maliyeti görebilirsiniz.