İğdır Magic Line Şarj İstasyonları ve Fiyatları

İğdır ilindeki Magic Line şarj istasyonları, güncel fiyatlar ve konum bilgileri.

🏙️ İğdır
Magic Line
🔄 Günlük güncelleme
🕐 Fiyat güncellemesi: 01.08.2026 04:00

İğdır'da Magic Line elektrikli araç şarj istasyonlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfada İğdır genelindeki Magic Line şarj noktalarını harita üzerinde görebilir, güncel AC ve DC şarj fiyatlarını inceleyebilir ve size en yakın istasyona yol tarifi alabilirsiniz. Magic Line, Türkiye'nin elektrikli araç şarj ağına katkıda bulunan operatörlerden biridir ve İğdır'da çeşitli lokasyonlarda hizmet vermektedir.

ℹ️ Magic Line operatörünün İğdır'da kayıtlı şarj istasyonu verimizde bulunmuyor. Magic Line başka şehirlerde hizmet veriyor olabilir. Aşağıdan İğdır'daki diğer operatörleri veya Magic Line'ın fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

📍 İğdır tüm istasyonlar ⚡ Magic Line fiyatları
🗺️ İstasyon Haritası
İstasyonlar yükleniyor...
💰 Magic Line Güncel Fiyatlar
Şarj TipiFiyat (TL/kWh)
⚡ DC Hızlı Şarj 9.90 ₺/kWh
🔌 AC Normal Şarj 8.20 ₺/kWh

EPDK düzenlemesiyle güç kademesi kaldırıldı, tek tarife geçerli.

❓ Sık Sorulan Sorular
İğdır'da kaç tane Magic Line şarj istasyonu var?
Verilerimize göre İğdır'da 0+ Magic Line şarj noktası bulunmaktadır. Sayı sürekli artmaktadır.
İğdır'da Magic Line şarj ücreti ne kadar?
DC hızlı şarj 9.90 ₺/kWh'den başlamaktadır. Fiyatlar güç seviyesine göre değişir.
Şarj maliyetimi nasıl hesaplarım?
Ücretsiz şarj maliyet hesaplayıcımızı kullanarak aracınıza ve operatöre göre tam maliyeti görebilirsiniz.