Kastamonu Energy Enerjik Şarj İstasyonları ve Fiyatları

Kastamonu ilindeki Energy Enerjik şarj istasyonları, güncel fiyatlar ve konum bilgileri.

🏙️ Kastamonu
Energy Enerjik
🔄 Günlük güncelleme
🕐 Fiyat güncellemesi: 02.08.2026 04:00

Kastamonu'da Energy Enerjik elektrikli araç şarj istasyonlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfada Kastamonu genelindeki Energy Enerjik şarj noktalarını harita üzerinde görebilir, güncel AC ve DC şarj fiyatlarını inceleyebilir ve size en yakın istasyona yol tarifi alabilirsiniz. Energy Enerjik, Türkiye'nin elektrikli araç şarj ağına katkıda bulunan operatörlerden biridir ve Kastamonu'da çeşitli lokasyonlarda hizmet vermektedir.

ℹ️ Energy Enerjik operatörünün Kastamonu'da kayıtlı şarj istasyonu verimizde bulunmuyor. Energy Enerjik başka şehirlerde hizmet veriyor olabilir. Aşağıdan Kastamonu'daki diğer operatörleri veya Energy Enerjik'ın fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

📍 Kastamonu tüm istasyonlar ⚡ Energy Enerjik fiyatları
🗺️ İstasyon Haritası
İstasyonlar yükleniyor...
💰 Energy Enerjik Güncel Fiyatlar
Şarj TipiFiyat (TL/kWh)
🔌 AC Normal Şarj 8.50 ₺/kWh

EPDK düzenlemesiyle güç kademesi kaldırıldı, tek tarife geçerli.

❓ Sık Sorulan Sorular
Kastamonu'da kaç tane Energy Enerjik şarj istasyonu var?
Verilerimize göre Kastamonu'da 0+ Energy Enerjik şarj noktası bulunmaktadır. Sayı sürekli artmaktadır.
Kastamonu'da Energy Enerjik şarj ücreti ne kadar?
DC hızlı şarj 0.00 ₺/kWh'den başlamaktadır. Fiyatlar güç seviyesine göre değişir.
Şarj maliyetimi nasıl hesaplarım?
Ücretsiz şarj maliyet hesaplayıcımızı kullanarak aracınıza ve operatöre göre tam maliyeti görebilirsiniz.