Kırklareli Tesla Supercharger Şarj İstasyonları ve Fiyatları

Kırklareli ilindeki Tesla Supercharger şarj istasyonları, güncel fiyatlar ve konum bilgileri.

🏙️ Kırklareli
Tesla Supercharger
🔄 Günlük güncelleme
🕐 Fiyat güncellemesi: 02.08.2026 04:00

Kırklareli'da Tesla Supercharger elektrikli araç şarj istasyonlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfada Kırklareli genelindeki Tesla Supercharger şarj noktalarını harita üzerinde görebilir, güncel AC ve DC şarj fiyatlarını inceleyebilir ve size en yakın istasyona yol tarifi alabilirsiniz. Tesla Supercharger, Türkiye'nin elektrikli araç şarj ağına katkıda bulunan operatörlerden biridir ve Kırklareli'da çeşitli lokasyonlarda hizmet vermektedir.

ℹ️ Tesla Supercharger operatörünün Kırklareli'da kayıtlı şarj istasyonu verimizde bulunmuyor. Tesla Supercharger başka şehirlerde hizmet veriyor olabilir. Aşağıdan Kırklareli'daki diğer operatörleri veya Tesla Supercharger'ın fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

📍 Kırklareli tüm istasyonlar ⚡ Tesla Supercharger fiyatları
🗺️ İstasyon Haritası
İstasyonlar yükleniyor...
💰 Tesla Supercharger Güncel Fiyatlar
Şarj TipiFiyat (TL/kWh)
⚡ DC Hızlı Şarj 11.70 ₺/kWh

EPDK düzenlemesiyle güç kademesi kaldırıldı, tek tarife geçerli.

❓ Sık Sorulan Sorular
Kırklareli'da kaç tane Tesla Supercharger şarj istasyonu var?
Verilerimize göre Kırklareli'da 0+ Tesla Supercharger şarj noktası bulunmaktadır. Sayı sürekli artmaktadır.
Kırklareli'da Tesla Supercharger şarj ücreti ne kadar?
DC hızlı şarj 11.70 ₺/kWh'den başlamaktadır. Fiyatlar güç seviyesine göre değişir.
Şarj maliyetimi nasıl hesaplarım?
Ücretsiz şarj maliyet hesaplayıcımızı kullanarak aracınıza ve operatöre göre tam maliyeti görebilirsiniz.