Kırıkkale Odeon Şarj Şarj İstasyonları ve Fiyatları

Kırıkkale ilindeki Odeon Şarj şarj istasyonları, güncel fiyatlar ve konum bilgileri.

🏙️ Kırıkkale
Odeon Şarj
🔄 Günlük güncelleme
🕐 Fiyat güncellemesi: 01.08.2026 04:00

Kırıkkale'da Odeon Şarj elektrikli araç şarj istasyonlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfada Kırıkkale genelindeki Odeon Şarj şarj noktalarını harita üzerinde görebilir, güncel AC ve DC şarj fiyatlarını inceleyebilir ve size en yakın istasyona yol tarifi alabilirsiniz. Odeon Şarj, Türkiye'nin elektrikli araç şarj ağına katkıda bulunan operatörlerden biridir ve Kırıkkale'da çeşitli lokasyonlarda hizmet vermektedir.

ℹ️ Odeon Şarj operatörünün Kırıkkale'da kayıtlı şarj istasyonu verimizde bulunmuyor. Odeon Şarj başka şehirlerde hizmet veriyor olabilir. Aşağıdan Kırıkkale'daki diğer operatörleri veya Odeon Şarj'ın fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

📍 Kırıkkale tüm istasyonlar ⚡ Odeon Şarj fiyatları
🗺️ İstasyon Haritası
İstasyonlar yükleniyor...
💰 Odeon Şarj Güncel Fiyatlar
Şarj TipiFiyat (TL/kWh)
🔌 AC Normal Şarj 9.89 ₺/kWh

EPDK düzenlemesiyle güç kademesi kaldırıldı, tek tarife geçerli.

❓ Sık Sorulan Sorular
Kırıkkale'da kaç tane Odeon Şarj şarj istasyonu var?
Verilerimize göre Kırıkkale'da 0+ Odeon Şarj şarj noktası bulunmaktadır. Sayı sürekli artmaktadır.
Kırıkkale'da Odeon Şarj şarj ücreti ne kadar?
DC hızlı şarj 0.00 ₺/kWh'den başlamaktadır. Fiyatlar güç seviyesine göre değişir.
Şarj maliyetimi nasıl hesaplarım?
Ücretsiz şarj maliyet hesaplayıcımızı kullanarak aracınıza ve operatöre göre tam maliyeti görebilirsiniz.