Kırıkkale Şarjed Park Şarj İstasyonları ve Fiyatları

Kırıkkale ilindeki Şarjed Park şarj istasyonları, güncel fiyatlar ve konum bilgileri.

🏙️ Kırıkkale
Şarjed Park
🔄 Günlük güncelleme
🕐 Fiyat güncellemesi: 01.08.2026 04:00

Kırıkkale'da Şarjed Park elektrikli araç şarj istasyonlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfada Kırıkkale genelindeki Şarjed Park şarj noktalarını harita üzerinde görebilir, güncel AC ve DC şarj fiyatlarını inceleyebilir ve size en yakın istasyona yol tarifi alabilirsiniz. Şarjed Park, Türkiye'nin elektrikli araç şarj ağına katkıda bulunan operatörlerden biridir ve Kırıkkale'da çeşitli lokasyonlarda hizmet vermektedir.

ℹ️ Şarjed Park operatörünün Kırıkkale'da kayıtlı şarj istasyonu verimizde bulunmuyor. Şarjed Park başka şehirlerde hizmet veriyor olabilir. Aşağıdan Kırıkkale'daki diğer operatörleri veya Şarjed Park'ın fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

📍 Kırıkkale tüm istasyonlar ⚡ Şarjed Park fiyatları
🗺️ İstasyon Haritası
İstasyonlar yükleniyor...
💰 Şarjed Park Güncel Fiyatlar
Şarj TipiFiyat (TL/kWh)
⚡ DC Hızlı Şarj 9.60 ₺/kWh
🔌 AC Normal Şarj 7.40 ₺/kWh

EPDK düzenlemesiyle güç kademesi kaldırıldı, tek tarife geçerli.

❓ Sık Sorulan Sorular
Kırıkkale'da kaç tane Şarjed Park şarj istasyonu var?
Verilerimize göre Kırıkkale'da 0+ Şarjed Park şarj noktası bulunmaktadır. Sayı sürekli artmaktadır.
Kırıkkale'da Şarjed Park şarj ücreti ne kadar?
DC hızlı şarj 9.60 ₺/kWh'den başlamaktadır. Fiyatlar güç seviyesine göre değişir.
Şarj maliyetimi nasıl hesaplarım?
Ücretsiz şarj maliyet hesaplayıcımızı kullanarak aracınıza ve operatöre göre tam maliyeti görebilirsiniz.