Muğla Ctg Elektrik Anonim Şirketi Şarj İstasyonları ve Fiyatları

Muğla ilindeki Ctg Elektrik Anonim Şirketi şarj istasyonları, güncel fiyatlar ve konum bilgileri.

📍 2+ istasyon
🏙️ Muğla
Ctg Elektrik Anonim Şirketi
🔄 Günlük güncelleme
🕐 Fiyat güncellemesi: 01.08.2026 04:00

Muğla'da Ctg Elektrik Anonim Şirketi elektrikli araç şarj istasyonlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfada Muğla genelindeki Ctg Elektrik Anonim Şirketi şarj noktalarını harita üzerinde görebilir, güncel AC ve DC şarj fiyatlarını inceleyebilir ve size en yakın istasyona yol tarifi alabilirsiniz. Ctg Elektrik Anonim Şirketi, Türkiye'nin elektrikli araç şarj ağına katkıda bulunan operatörlerden biridir ve Muğla'da çeşitli lokasyonlarda hizmet vermektedir.

🗺️ İstasyon Haritası
İstasyonlar yükleniyor...
💰 Ctg Elektrik Anonim Şirketi Güncel Fiyatlar
Şarj TipiFiyat (TL/kWh)
⚡ DC Hızlı Şarj 12.49 ₺/kWh
🔌 AC Normal Şarj 9.49 ₺/kWh

EPDK düzenlemesiyle güç kademesi kaldırıldı, tek tarife geçerli.

❓ Sık Sorulan Sorular
Muğla'da kaç tane Ctg Elektrik Anonim Şirketi şarj istasyonu var?
Verilerimize göre Muğla'da 2+ Ctg Elektrik Anonim Şirketi şarj noktası bulunmaktadır. Sayı sürekli artmaktadır.
Muğla'da Ctg Elektrik Anonim Şirketi şarj ücreti ne kadar?
DC hızlı şarj 12.49 ₺/kWh'den başlamaktadır. Fiyatlar güç seviyesine göre değişir.
Şarj maliyetimi nasıl hesaplarım?
Ücretsiz şarj maliyet hesaplayıcımızı kullanarak aracınıza ve operatöre göre tam maliyeti görebilirsiniz.