Muğla Energy Enerjik Şarj İstasyonları ve Fiyatları

Muğla ilindeki Energy Enerjik şarj istasyonları, güncel fiyatlar ve konum bilgileri.

📍 1+ istasyon
🏙️ Muğla
Energy Enerjik
🔄 Günlük güncelleme
🕐 Fiyat güncellemesi: 01.08.2026 04:00

Muğla'da Energy Enerjik elektrikli araç şarj istasyonlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfada Muğla genelindeki Energy Enerjik şarj noktalarını harita üzerinde görebilir, güncel AC ve DC şarj fiyatlarını inceleyebilir ve size en yakın istasyona yol tarifi alabilirsiniz. Energy Enerjik, Türkiye'nin elektrikli araç şarj ağına katkıda bulunan operatörlerden biridir ve Muğla'da çeşitli lokasyonlarda hizmet vermektedir.

🗺️ İstasyon Haritası
İstasyonlar yükleniyor...
💰 Energy Enerjik Güncel Fiyatlar
Şarj TipiFiyat (TL/kWh)
🔌 AC Normal Şarj 8.50 ₺/kWh

EPDK düzenlemesiyle güç kademesi kaldırıldı, tek tarife geçerli.

❓ Sık Sorulan Sorular
Muğla'da kaç tane Energy Enerjik şarj istasyonu var?
Verilerimize göre Muğla'da 1+ Energy Enerjik şarj noktası bulunmaktadır. Sayı sürekli artmaktadır.
Muğla'da Energy Enerjik şarj ücreti ne kadar?
DC hızlı şarj 0.00 ₺/kWh'den başlamaktadır. Fiyatlar güç seviyesine göre değişir.
Şarj maliyetimi nasıl hesaplarım?
Ücretsiz şarj maliyet hesaplayıcımızı kullanarak aracınıza ve operatöre göre tam maliyeti görebilirsiniz.